Instrukcja openmandrivy 23,08 plazma

Witam.Jestem na przesiadce z windows 11 pro.I szukam dobrej instrkcji do openmandrivy 23,08.Początek lat 2000 trochę próbowałem mandrake oraz xtreme 4.Ale taka decyzja dopiero teraz z powodu że mój dell nawet po dobrym obejściu nie przyjmuje aktualizacji.Ale mogę powiedzieć ze na openmandrivie działa jak rakieta i wszystko co potrzebuję jest

Witamy na OpenMandriva i naszym forum. To forum jest przeznaczone dla użytkowników systemów operacyjnych OpenMandriva Linux.

Forum OpenMandriva to przede wszystkim użytkownicy pomagający innym użytkownikom.

Zapraszamy do rozmowy z naszymi programistami na OpenMandriva Chat.

Użytkownicy z problemami powinni przeczytać Jak uzyskać lepsze wyniki podczas pisania postów o problemach przed zgłoszeniem jakiegokolwiek problemu. Artykuł nie jest zbyt długi i Należy go przeczytać.

Jeśli nowy użytkownik ma problem, powinien zajrzeć do dokumentacji OMLx. OpenMandriva wiki, Przewodnik po zasobach forum i funkcji “Szukaj” na forum.

Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, spróbuj przeszukać Internet. Można dowiedzieć się wiele z dokumentacji lub postów na forach innych dystrybucji Linuksa. Jeśli znajdziesz coś napisanego dla innej dystrybucji, ale masz wątpliwości zapytaj na OpenMandriva Chat.

W przypadku poważnych problemów technicznych i próśb o pakiety/funkcje prosimy o zgłaszanie błędów tutaj.

Uwaga: Jesteśmy małą grupą. Wszyscy współpracownicy i programiści są wolontariuszami bez wynagrodzenia.
Możesz sprawić, że OpenMandriva będzie się rozwijać i ulepszać poprzez zaangażowanie

Każda pomoc w testowaniu będzie mile widziana, bez względu na to, czy ktoś jest biegły technicznie, czy też jest bardzo nietechnicznym użytkownikiem. Im więcej osób i im więcej sprzętu uda nam się zaangażować, tym lepsze będą wydania i pakowanie OMLx. Przeprowadzamy również wiele testów na maszynach wirtualnych. Deweloperzy zwykle używają Qemu, większość testerów na poziomie użytkownika korzysta z VirtualBox..

Post napisany przy użyciu tłumacza DeepL.

Przetłumaczono z DeepL.com (wersja darmowa)